Новини економіки. 11 березня. Економіка України в порівнянні з європейською не конкурентоспроможна, і Європа розглядає Україну як великий ринок збуту для європейських підприємств.

ЄС, Україна
Європа хоче використати Україну

Таку думку висловив екс-міністр економіки Віктор Суслов.

“Для України можна думати про євроінтеграцію тільки частково. Ні в якому разі Україна не повинна вступати в єврозону, бо в Україні євро призведе до точно такої катастрофи як у Греції. Таким чином, для України можлива лише часткова євроінтеграція. Чи є сенс участі України в Євросоюзі? І тут виникає дуже велике питання, тому що в цьому союзі економіка України не конкурентноздатна. І в системі європейського розподілу праці, Україна може і залишиться виробником-постачальником деякого виду сировини, особливо сільськогосподарської”, – зазначив експерт.

На думку Суслова, інтеграція до Євросоюзу означає остаточне знищення машинобудування та основної частини українського промислового потенціалу. Він зазначив, що з високотехнологічною продукцією Україна не може вийти на європейський ринок, її туди ніхто і не пустить.

“Ви послухайте заяви політиків Євросоюзу щодо України протягом всіх останніх років. Звучить одне і теж, що європейські політики розглядають Україну як потенційно великий ринок збуту своїх товарів. Звучить постійно, що країна з населенням в 45 мільйонів чоловік – це великий ринок збуту для європейських підприємств. Вони ось так Україну і розглядають в плані євроінтеграції “, – резюмував Суслов.

Джерело Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.