Новини світу. 6 березня. Нова книга про легендарного музиканта оповідає про серйозний харчовий розлад, від якого страждав засновник «Бітлз».

Леннон
Джон Леннон обожнював їжу

Біографія Джона Леннона, написана журналісткою і фахівцем з поп-культури Деброю-Шерон Девіс, розкрила невідомі раніше подробиці життя засновника легендарної групи «Бітлз».

За твердженням автора, Леннон все життя страждав серйозним харчовим розладом – булімією, з якою він безуспішно намагався боротися.

Джон Леннон завжди був голодний, обожнював сам процес поглинання їжі, але ненавидів відчуття насичення в шлунку, тому часто викликав сам у себе блювоту”, – розповіла письменниця.

Співак був спантеличений своєю незвичайною хворобою. Його колеги-музиканти нерідко страждали алкогольною та наркотичною залежністю, проте в 60-ті роки мало хто чув про булімію та її згубні наслідки для здоров’я.

Девіс зібрала в книзі під назвою BackStage Pass VIP інтерв’ю одного музиканта – композитора і співака Гарі Нільсона.

Джон був зі мною відвертим. Їжа для нього була священною, і в той же час вона його лякала. Він не міг зрозуміти, чому в нього відбуваються такі перепади в апетиті, і думав, що його проблема – у відсутності дисципліни”, – поділився Нільсон.

Композитор також розповів про незвичайні смакові пристрасті Леннона. Так, музикант обожнював поглинати рисові пластівці з кульками морозива.

“Він їв морозиво постійно, навіть накладав його на іншу їжу. Крім того, в будинку Леннона в Великобританії всюди були розставлені миски з закусками”, – згадує Гаррі Нільсон.

В цілому BackStage Pass VIP покликана познайомити шанувальників з більш «людською» стороною життя знаменитості.

“Я хотіла, щоб звичайні люди не дорікали собі за недоліки, знаючи, що навіть така людина, як Джон Леннон, не був бездоганним героєм і також боровся зі своїми «демонами»”, – підсумувала Девіс.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.