Новини України. 21 березня. Журналістам вдалося знайти і поспілкуватися зі знайомими жертви миколаївських ґвалтівників Оксани Макар.

Оксана любила використовувати чоловіків

Про це повідомляє Сегодня.

«Багато хто, хто знає Оксану, вважає, що на ній також лежить вина в події, – каже подруга, що не побажала назвати своє ім’я. – Вона могла спровокувати хлопців на приставання до неї. Але, звичайно, як би вона себе не вела, такого жаху не заслужила! Ми за неї молимося».

За її словами, Оксана любила використовувати чоловіків: «Вона жила за рахунок своїх коханців, запросто могла навіть у незнайомців попросити купити їй частування або подарунок. А друзів у неї не залишилося, тому що вона часто брала в борг гроші і не повертала. Оксана ніде не працювала і з підліткового віку була практично надана сама собі».

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, бармен Наталя з кафе «Рибка», де Оксана познайомилася зі своїми кривдниками, в інтерв’ю розповіла, що дівчина сама підсіла до них за столик: «Вона була вже злегка напідпитку. У хлопців стала просити, щоб вони купили їй сік і бутерброди. Один з них сказав: «Ти ще не відпрацювала, щоб я за тебе платив».

Інший же знайомий Оксани, Віталій, заступився за неї і розповів, що дівчині доводилося важко: «Мати дев’ять років працювала в Москві. Вона з дитинства заробляла собі на життя».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.