Новини України. 16 березня. Дружина 22-річного будівельника Євгенія Краснощока розповіла про їх щасливе сімейне життя, і стала на його захист.

Дружина заступилася за Євгена Краснощека

Газета “Сегодня” розшукала дружину головного підозрюваного в знущаннях над Оксаною Макар, Євгенія Краснощока (на відео допиту, поширеному в інтернеті, він заявив, що згвалтував і душив Оксану).

Дружина 22-річного будівельника, Інга, вважає, що свідчення з її чоловіка вибили, при цьому вона допустила, що в ніч на 10 березня чоловік дійсно був на тій злощасній квартирі:

«Можливо, він там і перебував, я не знаю. Можливо, все це дійсно сталося, але чому все звалюють на нього? Винними можуть виявитися всі четверо, включаючи дівчину. Чому вона туди пішла? Її ж ніхто не змушував! Зараз кажуть, що він один нелюд. Є люди, які вважають, що ця дівчинка не така свята, як з неї роблять. Може, вона спровокувала їх».

Про чоловіка Інга розповідає, що він займався ремонтами:

«Він чудовий будівельник, плиточник. Я з ним 4,5 роки, він мені ніколи не зраджував, алкоголь – тільки у свята. Це дбайливий і люблячий батько. Він не міг такого зробити!».

При цьому вона несхвально висловилася про приятеля Євгенія, Максима Присяжнюка: «У нього є манера свою провину перекладати на інших. Він кинув вагітну дружину, водив до себе дівчаток. Після затримання Жені (Максима та ще одного їхнього спільника, Артема, тимчасово випускали на підписку про невиїзд, зараз всі троє в СІЗО і визнали провину. – Авт.) він мені сказав, що мій чоловік виношував план убити мене, але зірвав злість на інший . Я в це не вірю. Хочу домогтися побачення з чоловіком, але мені відмовляють під приводом, що він небезпечний для суспільства».

Колеги мажора Присяжнюка з управління культури миколаївської мерії, де хлопець працював юристом, сказали, що досі відпоюють один одного валеріаною.

«Це наша велика біда, і ми її зараз розсьорбуємо, – розповіла голова управління Лілія Заворотна. – Він прийшов до нас на роботу по оголошенню, пропрацював три місяці, ніби все було нормально. З ним в кабінеті сиділи чотири жінки, у них був шок після цієї історії. Адже у них є дочки…».

Нагадаємо, троє хлопців познайомилися з дівчиною 9 березня, запросили її до одного з них додому. За даними міліції, Оксану троє по черзі згвалтували, а потім придушили і винесли на будівництво, де кинули в багаття і пішли.

Дівчина дивом вижила, але 55% її тіла обпалено, лікарям довелося ампутувати їй руку і обидві ступні. Зараз Оксані трохи легше, вона вже поспілкувалася зі слідчими та журналістами.

«Пам’ятаю бар і як ми йшли в гості. Потім я відключилася. Пам’ятаю, як мене душили. Як всю ніч лежала, пам’ятаю. Тіла не відчувала. Кричала про допомогу, молилася. Мені здавалося, що я вже померла…», – розповідає дівчина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.