Новини спорту. 14 березня. Відео. Міланський “Інтер” переміг матч-відповідь проти “Марселя” з рахунком 2:1, але команда покидає Лігу чемпіонів.

Брандао виводить "Марсель" в 1/4 Ліги чемпіонів

Італійців з ЛЧ “викинув” екс-гравець “Шахтаря” Брандао, який наприкінці матчу забив гол “Інтеру”. Він вийшов на заміну за дві хвилини до завершення гри.

“З тих пір, як я повернувся в “Марсель” у мене були труднощі, але в матчі з “Інтером” я був частиною команди, яка перемогла. Я вдячний уболівальникам, які нас підтримували. Що стосується гола – я не знав, як до мене прийде м’яч, не дивився на нього, просто взяв і пробив”, – сказав Брандао після матчу.

Водночас головний тренер “Інтера” заявив, що вчорашній матч – найпохмуріший період в його кар’єрі.

“Це, напевно, найпохмуріший відрізок моєї тренерської кар’єри. І в першому, і в другому матчі у “Інтера” були запаморочливі моменти для взяття воріт. Який момент у нас був на початку матчу. “Марсель” добре оборонявся і забив такий важливий гол в компенсований час, так само як і в першому матчі. Але це наша вина, ми недостатньо уважно дивилися за Брандао. Суперник був мотивований. Нам потрібно брати з них приклад”, – сказав Клаудіо Раньєрі.

“Марсель” програв 2:1, але за підсумком двох матчів проходить в 1/4 Ліги чемпіонів.