Новини України. 20 березня. Підприємці Привокзальної площі Донецька написали колективне звернення на ім’я Президента УЄФА Мішеля Платіні.

Підприємці Донецька просять Платіні захистити їх

Звернення написано українською, англійською та французькою мовами. У ньому донецькі підприємці просять захистити їх від неправомірних, на їхню думку, дій місцевої влади.

“Шановний пане Президенте, звертаємося до Вас, як до керівника європейської організації з футболу з проханням і останньою надією захисту прав і свобод громадян від неправомірних дій Донецької міської ради під час підготовки до Євро 2012“, – йдеться у зверненні.

“Ми є підприємцями у сфері торгівлі та здійснюємо свою діяльність в приміщеннях торгового комплексу, який побудували за власні кошти. Торговий комплекс розташований на привокзальній площі Донецька і не заважає реконструкції існуючого вокзалу станції Донецьк та проведення Євро-2012. Однак, місцева влада в особі Донецької міської ради Лук’янченка Олександра Олексійовича під виглядом проведення Євро-2012 намагається незаконним шляхом позбавити нас нерухомого майна (торгового комплексу) і права користування земельними ділянками, розташованими на Привокзальній площі, яка, в свою чергу, ніякого відношення не має як до існуючого залізничного вокзалу станції Донецьк, так і до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу”, – заявили донецькі підприємці в своєму зверненні.

“Донецька міська рада використовує різні шляхи для позбавлення нас бізнесу і майна, у тому числі й адміністративний ресурс і владний вплив на місцеві суди. На даний момент, ми намагаємося захищати наші права в національних інстанціях, однак бачимо, що ні об’єктивного і справедливого органу з даного приводу в Україні немає”, – заявили підприємці.

“…Враховуючи зазначене, та знаючи, що для Вас демократія, законність, прозорість, повага і турбота про футбол є вищими цінностями і сподіваємося, що Ви не допустите використання місцевими чиновниками Євро-2012 для своїх брудних намірів, адже це абсолютно не відповідає і суперечить принципам УЄФА“, – резюмують вони в своєму зверненні.

На завершення листа донецькі підприємці просять Платіні невідкладно вжити всіх можливих заходів, які входять в його компетенцію як організатора чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Нагадаємо, раніше у влади Донецька виник конфлікт з деякими підприємцями, чиї торгові точки розміщені на Привокзальній площі перед Донецьким залізничним вокзалом. Проект реконструкції вокзалу передбачає знесення торгових павільйонів на прилеглій до нього площі.

За словами, Донецького міського голови Олександра Лук’янченка, згідно Генплану міста дана площа повинна бути звільнена від тимчасових торгових точок.

16 березня на Привокзальній площі в Донецьку розпочався демонтаж торгових павільйонів.

За матеріалами Новости Донбасса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.