Новини спорту. 23 березня. “Донбас Арена” оголосила про запуск консалтингового напряму DA Advisory – новий сервіс дозволить менеджменту стадіонів країн СНД перейняти досвід донеччан.

Донбас Арена
Франція і Росія зацікавилися "Донбас Ареною"

У першу чергу арена донецького “Шахтаря” допоможе російським стадіонам підготуватися до чемпіонату світу – 2018.

“Донбас Арена” вважається одним з найвдаліших прикладів адаптації європейських стадіонних стандартів на пострадянському просторі. З 2010 року п’ятизірковий арена входить в Європейську асоціацію менеджменту стадіонів та безпеки (ESSMA), що є підтвердженням успішної роботи та авторитету на європейському рівні.

Напередодні майбутніх чемпіонату Європи – 2016 у Франції та чемпіонату світу – 2018 в Росії вже в даний момент інтерес до “Донбас Арени” виникає у фахівців з обох держав. З питань консалтингу в Донецьк уже зверталися представники французьких стадіонів, московської “ВТБ Арени”, а також пітерського “Зеніту” і московського “Спартака”.

“В даний момент ми вважаємося УЄФА одним з кращих стадіонів Європи і готові вже самі ділитися накопиченими знаннями та практикою. Все частіше до нас звертаються представники клубів і стадіонів перш за все з країн пострадянського простору”, – заявив генеральний директор “Донбас Арени” Олександр Атаманенко.

Джерело Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.