Новини науки. 1 березня. Страх втратити роботу робить людину нещасною і негативно позначається на її трудовому та сімейному житті.

Страх втратити роботу впливає практично на усі галузі життя

Особливо важко страх залишитися безробітним б’є по трудівникам виробництва.

Тривога з приводу можливості залишитися без роботи знижує продуктивність праці, відданість своїй компанії, а також помітно псує особисте життя людини, вважають вчені з Іспанії. У ході дослідження вони аналізували анкети 321 працівника у віці близько 32 років, які працюють в лікарнях, супермаркетах, комерційних компаніях і т.д.

Чим сильніше невпевненість в завтрашньому дні, тим більше страждає сімейне життя працівника та його ставлення до своїх службових обов’язків, уклали дослідники. Цікаво, що рід діяльності впливає на страх опинитися без роботи і на його наслідки. Так, виробничі робітники бояться стати безробітними більше, ніж офісні працівники та професіонали, і це сильніше позначається на їх продуктивності.

Як колись з’ясували вчені з Німеччини, безробіття позначається не тільки на емоційному, а й на фізичному стані людей. Так, кожен п’ятий безробітний страждає від якого-небудь хронічного захворювання. Непрацюючі люди в два рази частіше скаржаться на загальний стан здоров’я, порушення обміну речовин, онкологічні захворювання та психічні проблеми.

Джерело ЗдравоЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.