Новини економіки. 2 березня. Уряд пропонує збільшити одноразову допомогу дітям-сиротам, які закінчують навчальні заклади, втричі.

Сиротам додадуть грошей

Відповідна норма передбачена проектом закону “Про внесення змін до статті 8 Закону “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Як повідомляє прес-служба уряду, головним розробником урядового законопроекту є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту.

Зокрема, статтею 8 законопроекту пропонується: “Випускники навчальних закладів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечуються за рахунок навчального закладу або відповідної установи праці та соціального захисту населення одягом і взуттям, а також одноразовою грошовою допомогою в розмірі шести (зараз двох, – ред.) прожиткових мінімумів для осіб відповідного віку”.

Також залишається норма про те, що за бажанням випускників навчальних закладів їм може бути надана грошова компенсація в розмірі, необхідному для придбання одягу і взуття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.