Новини України. 5 березня. Делегацію Парламентської Асамблеї ОБСЄ, яка прибула до Качанівської колонії Харкова, не пустили до Юлії Тимошенко.

Друзі Тимошенко поїхали з України ні з чим

Про це на брифінгу для журналістів повідомила Віце-президент Парламентської Асамблеї ОБСЄ Вальбурга Хабсбург Дуглас.

“На жаль, нас не пустили до Юлії Володимирівни, і це тільки посилило наше занепокоєння, яке ми відчували до цього”, – сказала вона.

За її словами, делегації відмовили навіть у спілкуванні з лідером опозиції за допомогою телефону, хоча це передбачено законодавством.

“Для нас цей візит дуже важливий, оскільки ми приїхали продемонструвати солідарність з жінкою, яка є політичним в’язнем в Україні”, – наголосила Хабсбург Дуглас.

За словами Віце-президента Парламентської Асамблеї ОБСЄ, делегація хотіла подивитися, яка ситуація в Україні з дотриманням принципу верховенства права і прав людини.

“Зараз ми на власні очі побачили, що відбувається в Україні”, – сказала вона.

За словами європейського політика, спілкуючись з керівництвом колонії, вони вимагали, щоб були дотримані права Юлії Тимошенко, зокрема, щоб з її камери прибрали відеоспостереження, забезпечили право на телефонні дзвінки, “і щоб всі інші її права були дотримані”.

“Ми дуже занепокоєні і обурені тим, що тут відбувається”, – підкреслила Вальбурга Хабсбург Дуглас.

У свою чергу член Парламентської Асамблеї ОБСЄ від Швеції Аса Ліндестам повідомила, що всю інформацію візит буде передадуть керівництву ОБСЄ.

“Ми будемо ще раз наполягати на зустрічі з Юлією Тимошенко і обов’язково ще раз приїдемо до України”, – сказала вона.

Аса Ліндестам також зазначила, що документи про заборону відвідати Юлію Тимошенко надійшли до посольства Швеції від українського МЗС лише сьогодні об 11:00.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.