Новини науки. 13 березня. Чому жінкам подобаються «погані хлопці»? Вчені із США знайшли цьому наукове пояснення.

Жінкам подобаються імпульсивні, самозакохані мачо

Такі чоловічі якості, як самозакоханість, імпульсивність, жорстокість і схильність до насильства жінки приймають за мужність і здатність стати хорошим чоловіком і батьком майбутнім дітям. Жінки в пошуках надійного партнера, готового постояти за свою сім’ю, дуже часто «западають» на імпульсивних, агресивних і самозакоханих хлопців, у яких, таким чином, підвищується шанс передати свої гени «поганого хлопця» майбутнім поколіннями.

Експерти з університету Нью-Мексико опитали 200 осіб про їхнє інтимне життя і про ставлення до сексу, а також оцінили за допомогою анкети їх погані і хороші особисті якості. В результаті виявилося, що чоловіки, які відрізнялися найгіршим характером, мали більше коханок і були більш зацікавлені в короткострокових відносинах.

Ще одна робота за участю 35 000 чоловік з 57 країн світу вказала на чіткий зв’язок між «поганими» рисами характеру і успіхом у жінок.

«У всіх культурах темні сторони характеру були пов’язані з великою кількістю короткострокових відносин. Такі чоловіки частіше відбивають дівчат у хороших хлопців заради розваги», – розповіли дослідники.

Цікаво, що, дівчата, хоч і вважають за краще заводити романи з самовдоволеними мачо, для шлюбу, як правило, вибирають простих дбайливих чоловіків.

Джерело Здравое

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.