Новини здоров’я. 14 березня. Солодкі газовані напої підвищують ризик серцевої недостатності у чоловіків, попереджають американські експерти.

Чоловікам шкодять газовані напої

Досить одного такого «дрінка» в день – і шанси опинитися на лікарняному ліжку значно зростають!

Як показало широкомасштабне дослідження за участю 43 тисяч чоловіків, пристрасть до солодких газованих напоїв підвищує ризик розвитку серцевої недостатності.

Зокрема, вживання однієї порції таких напоїв в день збільшує шанси потрапити в кардіологічне відділення на 20% в порівнянні з тими, хто не захоплюється лимонадом і Кока-колою. Крім цього, солодкі газовані напої пов’язані із запаленням в організмі і підвищенням рівня шкідливих для здоров’я ліпідів у крові.

Напої зі штучним цукрозамінником не роблять на серце такого шкідливого впливу, також як і вживання солодких напоїв двічі на тиждень і рідше. У зв’язку з цим експерти рекомендують не пити більше 450 калорій солодкої газованої води (три порції) на тиждень.

«Наша робота ще раз показала, як солодкі газовані напої шкодять здоров’ю серця і судин. Безумовно, дані висновки є приводом для скорочення споживання цього продукту, особливо, серед пацієнтів сердечників», – кажуть вчені.

Джерело Здравое

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.