Новини здоров’я. 14 березня. Струнка фігура – не тільки дівочі мрії.

Сучасні чоловіки приділяють більше уваги моді

Деякі хлопці настільки сильно прагнуть схуднути, що доводять себе до таких небезпечних для життя психічних захворювань, як анорексія і булімія.

Сучасні чоловіки приділяють більше уваги моді. Вони хочуть виглядати ідеально, а значить, мати струнку фігуру. Щоб швидко скинути вагу, вони йдуть на екстремальні методи, що включають голодування і доведення себе до знемоги в спортзалі, результатом яких може стати анорексія.

Відповідно до думки вчених з американської Асоціації розладів харчової поведінки, дівчатка, як правило, вибирають строгі дієти, а для хлопчиків більш характерні інтенсивні заняття спортом, що загрожують здоров’ю.

На хлопчиків часто тиснуть не лише однолітки, а й їхні батьки. Іноді стурбовані спортом батьки роблять все, щоб їхня дитина була здоровою, а отже, худою. Відповідно до досліджень, будь-які види емоційної або сексуальної експлуатації хлопчиків можуть привести до появи розладів харчової поведінки.

У ЗМІ часто висміюють повних підлітків, і їх однолітки слідують їхньому прикладу. Це змушує повних хлопчиків відчувати себе аутсайдерами і мотивує їх ставати якомога більше худими. Таким чином, ЗМІ – ще одне джерело, що сприяє розвитку психологічних проблем у дітей.

Щоб залишатися здоровими і підтягнутими, експерти рекомендують юнакам повноцінно харчуватися і займатися спортом без фанатизму.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.