Новини здоров’я. 3 березня. Чоловікам, які зраджують своїм дружинам, слід хвилюватися не тільки з приводу викриття, а й за своє здоров’я.

93% померлих в ліжку займалися сексом не з власною дружиною, а з коханкою

Як вважають експерти, подружня невірність загрожує серцевим нападом під час сексу.

Учені з Американської асоціації хвороб серця зацікавилися, наскільки безпечно займатися сексом, якщо у людини є проблеми з серцем, і прийшли до висновку, що, в цілому, секс є безпечним вже через тиждень після легкого серцевого нападу, якщо пацієнт не відчуває труднощів при піднятті вгору по сходинках.

А ось чоловіки сердечники, що зраджують своїх дружин, частіше вмирають в ліжку від серцевого нападу. Справа в тому, що, як правило, інтрижка відбувається в незнайомих для чоловіка умовах, що призводить до додаткового стресу.

Як показав аналіз аутопсії більше 6 тисяч чоловіків, що померли раптово, 0,6% з них померли під час занять любов’ю. При цьому 93% з потерпілих в ліжку займалися сексом не з власною дружиною, а з коханкою.

Відомо, що секс сам по собі підвищує ризик розвитку інфаркту, незалежно від того, чи є у людини серцева недостатність, чи ні. В цілому секс стає причиною інфаркту в 1% випадків.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.