Новини науки. 6 березня. Жіночий одяг червоного кольору діє на чоловіків магічно, вважають вчені з США.

Червоний діє на чоловіків, як сигнал

Дами в червоних сукнях, здаються чоловікам набагато сексуальнішими, ніж ті самі жінки, одягнені в наряди інших кольорів…

Побачивши жінку в червоній сукні, чоловік автоматично впевнений в тому, що вона хоче зайнятися з ним сексом. Як показують досліди, червоний колір асоціюється у людей з сексом і фертильністю. У деяких видів мавп, наприклад, шкіра обличчя самок під час овуляції стає яскраво червоною, оскільки статеві гормони розширюють кровоносні судини, покращуючи кровообіг. Це є своєрідним сигналом для самців.

У людей червоний колір викликає схожу реакцію. Експерименти показали, що чоловіки обирають жінок в червоному, незалежно від того, чи на ній сексуальна сукня, чи звичайна червона футболка. Більше того, чоловіки впевнені, що жінка, одягнена в червоне, готова до романтичних пригод. Готовність потенційної партнерки до любові робить її ще привабливішою в очах чоловіка.

Таким чином, експерти радять усім дівчатам, які знаходяться в пошуках своєї другої половинки, включити в свій гардероб кілька суконь яскраво-червоного кольору.

Джерело Здравое

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.