Новини політики. 12 березня. “Бютівець” Андрій Сенченко сумнівається в тому, що парламент прийме законопроект про ліквідацію депутатської недоторканності.

БЮТ виступає за те, аби одночасно була ліквідована недоторканність усіх

“Сьогодні розгул репресій в країні стосується практично всіх. Опозицію “душать” з політичних мотивів, всередині Партії регіонів в жорсткій формі відбувається перерозподіл власності. Тому є проблематичним голосування “регіоналів” за такий законопроект навіть за помахом руки Михайла Чечетова.

“Литвинівці” та комуністи точно не будуть за це голосувати. Не знаю, як поведе себе НУ-НС. Але позиція нашої фракції залишається незмінною: ми продовжуємо виступати за те, аби одночасно була ліквідована недоторканність усіх – від президента, депутатів усіх рівнів до суддів”, – зазначив депутат.

Сенченко вважає заяву лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова про необхідність ухвалення закону про ліквідацію депутатської недоторканності піар-ходом.

“Потім фракція Партії регіонів почне в якійсь збоченій формі пропонувати парламенту залишити її президенту та суддям, при цьому шантажувати нашу фракцію. Це їхні звичайні фокуси. Коли валиться економіка, неможливо якимись фактами та діями загладити провину по руйнаціях у сфері соціального забезпечення, намагатися відвести громадську думку в бік. Тому знову з’являються розмови про російську мову, як у нас в Криму, депутатську недоторканність та таке інше”, – зауважив він.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.