Новини України. 14 березня. Адміністрація гірськолижного курорту “Буковель” пояснила, чому туристи не змогли потрапити на спуск і заблокували витяг.

Конфлікт на "Буковелі" вичерпаний

Нагадаємо, туристи не змогли скористатися абонементами для катання на лижах на “Буковелі” і заблокували підйомник на гірськолижний спуск.

“Акція, згідно якої вони діяли, розпочиналась 11.03.2012, про що було заздалегідь повідомлено на нашому сайті. Однак багато людей із різних причин не знали про це і наполягали, що абонементи мають діяти з 10.03, бо на абонементах, які вони придбали у 2008-2009 роках, акційний період починався 10.03. Хочемо звернути вашу увагу на те, що кожного року відбувається певний календарний зсув і відповідно період акції може на декілька днів зсуватись”, – йдеться в повідомленні ГК “Буковель”.

Представники комплексу пояснюють, що адміністрація курорту вирішила не загострювати ситуацію і відкрила доступ до витягів усім власникам акційних абонементів.

“Адміністрація курорту відчуває за собою певну вину, адже якщо частина наших туристів була неознайомлена з тим, що акційний період розпочинається 11.03, то це означає, що було докладено недостатньо зусиль, щоб цю інформацію до них донести. Окрім позитивного вирішення ситуації, адміністрація курорту офіційно попросила у клієнтів вибачення (www.bukovel.com) і в якості компенсації, кожен, хто мав проблеми з акційними абонементами 10.03, має можливість безкоштовно отримати абонемент на1 день катання”, – пояснюють в ГК “Буковель”.

“Конфлікт вичерпано. Висновки зроблені”, – йдеться в повідомленні.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.