Новини України. 27 березня. Спроба самогубства одного з мешканців 5-поверхівки у Чернігові призвела до вибуху в будинку.

Вибух газу в будинку в Чернігові

Такою є попередня версія причини витоку газу у житловому будинку.

Внаслідок вибуху загинула одна людина. Четверо осіб отримали поранення, зокрема одна дитина та сам винуватець аварії. Він у вкрай тяжкому стані із опіками 99% тіла.

26 березня о 21:15 у Чернігові у п’ятиповерховому житловому будинку на вул. 50 років ВЛКСМ, 36, стався потужний вибух газу в квартирі №3 на першому поверсі.

“Вибуховою хвилею були зруйновані 4 та пошкоджено 26 квартир двох під’їздів, розбиті вікна й балконні рами в кількох десятках осель, в тому числі й у сусідніх будинках. У квартирах №3 і №6 частково обрушилися в підвал бетонні перегородки, підлога та стеля. З-під уламків рятувальники дістали тіло загиблої 44-річної мешканки квартири №6. Крім того, через вибух були госпіталізовані 4 людини. 33-річний господар квартири, в якій стався вибух, отримав 99% опіків поверхні тіла, ще троє його сусідів, серед яких 9-річний хлопчик, отримали переломи та пошкодження”, – повідомляє прес-служба МНС України.

На місце події прибули пожежно-рятувальні підрозділи, міліція, бригади швидкої медичної допомоги, аварійні служби газу, електромереж та теплокомуненерго.

До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації були залучені 323 працівники та 38 одиниць техніки з різних служб, в тому числі 92 співробітники та 16 автомобілів МНС.

Рятувальники ліквідували пожежу, яка виникла внаслідок вибуху, розблокували двері кількох квартир і евакуювали 61 мешканця будинку. 25 людей тимчасово поселені в готелі “Градецький”, решта побажала розміститися у родичів або знайомих.

Для постраждалих був розгорнутий пункт життєзабезпечення.

Наразі за допомогою автокрану та спецінструменту проводиться розбір завалів та закріплення пошкоджених конструкцій будівлі.

ВІДЕО

NewsMarket, відео “5 канал”