Новини світу. 17 березня. У британських офіційних документах слова “чоловік” і “дружина” незабаром будуть замінені нейтральними термінами “подружжя” і “партнери”, пише The Daily Telegraph.

Тепер у Британії не буде "чоловіків" і "дружин"

Відповідні зміни будуть зроблені за наполяганням активістів гей-руху, які домагаються легалізації одностатевих шлюбів.

Як очікується, в першу чергу категорії “чоловік” і “дружина” будуть видалені з документів, які зачіпають питання імміграції, оподаткування та соціального забезпечення. З тих же міркувань з паперів вичистять згадки про “батьків” і “матерів”, а також “нареченого” і “наречену”.

Приватним підприємствам на заміну їх документації планується відвести перехідний період, протягом якого вони зможуть прибрати “неполіткоректні” слова зі своїх паперів.

Англіканська церква виступила проти нововведень, заявивши, що борці за права гомосексуалістів заходять занадто далеко у своїх діях. У відповідь лідерів церкви звинуватили в гомофобії та розпалюванні ненависті.

Економісти підрахували, що реформа обійдеться державі і приватному секторі у 4,5 мільйона фунтів стерлінгів. У той же час, за даними міністерства внутрішніх справ, заміна термінів у внутрішніх документах прикордонного відомства країни не зажадає великих витрат.

Як повідомлялося раніше, у Франції в кінці лютого скасували звернення “мадемуазель”, а також формулювання “дівоче прізвище” і “прізвище в шлюбі”. Прихильники реформи наполягали, що “мадемуазель” – це прояв сексизму, так як фактично, використовуючи таке звернення, жінку змушують розкривати сімейний стан.

Джерело Лента.ру 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.