Новини України. 20 березня. Відома французька актриса Бріджит Бардо знову написала Віктору Януковичу відкритого листа, у якому просить втрутитись у ситуацію з вбивством безпритульних тварин в Україні.

Бардо обурена ситуацією в Україні

Другий її відкритий лист був розісланий пресі у понеділок.

“Незважаючи на мої багаторазові заклики та письмові на них обіцянки українського уряду, вбивства собак у Києві, Одесі та інших містах продовжуються. Здається ніщо не в силі спинити цю прискорену майбутнім приїздом футбольних команд та їх вболівальників бійню”, пише Бардо листі до Януковича.

“Я благаю вас втрутитись. Засудити ці винищування безпритульних тварин, спричинені в переважній більшості бажанням очистити вулиці перед “великою подією” червня. Я прошу вас не про політичний жест, а про людяність”, – додає актриса.

“Отруєння, агонії і все це на очах у дітей. Невже ви справді маєте бажання продовжувати, як ні в чому не було? Тисячі людей в соціальних мережах шаленіють з люті, інтернаціональна преса та мільйони захисників тварин у цілому світі піднімаються проти таких дій. Україна тепер відома своєю жорстокістю та байдужістю. Бездіяльність є спільницею в цій засудженій публічно та інтернаціонально ситуації”, – підсумувала Бріджит Бардо.

Як відомо, наприкінці листопада минулого року Бріджит Бардо написала відкритого листа Януковичу, у якому обурювалась жорстоким поводженням з безпритульними собаками в Україні і просила президента втрутитись у цю ситуацію.

Джерело Українська правда 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.