Новини науки. 4 березня. Як показало нове дослідження, дівчата бісексуальної орієнтації частіше впадають в депресії, відчувають стрес і напиваються, ніж чоловіки бісексуали.

Дівчата страждають від нетрадиційної орієнтації

Різноманітні сексуальні уподобання приносять людям не лише задоволення, але і часто стають причиною депресій. Національне опитування, проведене в США, показало, що жінки бісексуалки більше страждають від своїх сексуальних уподобань, частіше піддаються осуду, курять і п’ють.

«Бісексуал важко визначити, але проти них є маса упереджень. Їм кажуть – визначся, зроби вибір! Існує стандартне переконання, що людина раз і назавжди вибирає орієнтацію і не змінює її. Бісексуалів погано розуміють, і, в зв’язку з цим, засуджують»- розповідають вчені.

Як показав аналіз даних, найчастіше депресії, стрес і пияцтво стосуються молодих дівчат і юнаків бісексуальної орієнтації, проте з часом у чоловіків ці проблеми минають, чого не можна сказати про жінок. Більш того, дівчата з традиційною сексуальною орієнтацією або лесбіянки, які визначилися, не страждають так, як бісексуалки.

«Ми не знаємо відповіді на питання, чому це відбувається. Можливо у чоловіків, якої б сексуальної орієнтації він не дотримувався, більш тісні зв’язки з оточуючими їх людьми, а жінки бісексуалки не відчувають підтримки з боку», – уклали дослідники.

Джерело Здравое

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.