Новини політики. 29 березня. За даними глави МВС, до кримінальної відповідальності за корупцію з 2010 року залучалося близько 400 депутатів, більшість з яких – з ПР.

Віталій Захарченко
Захарченко: правоохоронці не беруть до уваги політичну приналежність корупціонера

У 2010 році до кримінальної відповідальності правоохоронці притягнули більше 160 депутатів різних рівнів, написав в блозі міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Левову частку з цього числа склали члени Партії регіонів і БЮТ – по 51 депутату. Далі йде НУНС з 37 залученими депутатами, Блок Литвина з 16 депутатами і Комуністична партія з вісьмома.

У 2011 році, за даними керівника МВС, в корупційних діях викрили 179 народних обранців. У скоєнні злочинів викрито 85 регіоналів, 40 бютівців, 33 нунсівця, 10 комуністів, сім членів Блоку Литвина, три представника Сильної Україні і один депутат від ВО Свобода.

У 2012 році до кримінальної відповідальності залучали вже 49 депутатів, у тому числі 30 регіоналів, 11 бютівців, п’ятьох нунсівців, двох членів Свободи та одного комуніста.

Якщо аналізувати дані про посади правопорушників, то, за даними глави МВС, в 2010 році в корупції викрили чотирьох депутатів від облрад, сім міських голів та їх заступників, 14 депутатів міськрад, 33 депутатів райрад і 105 голів сільрад.

“Таким чином, хочу ще раз підкреслити – правоохоронці не беруть до уваги політичну приналежність того чи іншого виявленого корупціонера, а діють відповідно до вимог чинного законодавства”, – резюмував Захарченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.