Новини світу. 23 березня. Парламентарії Великобританії мають намір дати всесвітньо відомій лондонській годинниковій вежі Вестмінстерського палацу нову назву-Елізабет-Тауер.

Біг Бен
Біг-Бен може отримати нову назву

Ідея про перейменування Біг-Бена в Елізабет-Тауер була озвучена на одному з останніх засідань парламенту. З пропозицією про зміну назви башти виступив 45-річний представник британської Консервативної партії Тобіас Елвуд.

“Я припускаю, що це буде найкраща демонстрація подяки королеві за 60 років її вірної служби країні, напередодні ювілею” -, сказав політик-консерватор.

Ідею активно підтримали його однопартієць Малкольм Ріфкінд, а також представник лейбористської партії, за сумісництвом колишній міністр внутрішніх справ, Джек Строу.

“Більшість людей, можливо, і продовжуватимуть по старій пам’яті називати вежу Біг-Беном, але було б доцільно змінити назву на честь нашого монарха”, – сказав Елвуд.

З 1860 року башта Вестмінстерського палацу називалася Баштою Короля, потім була перейменована в Вежу Вікторії, а найближчим часом, найімовірніше, отримає назву Елізабет-Тауер.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.