Новини України. Вранці на Майдані Незалежності представники правохоронних органів розгромили акцію молодіжок партій “Фронт Змін”, ВО “Батьківщина”, ВО “Свобода” та “Народний рух”.

беркут
"Беркут" "бушує" на мітингу опозиційної молодіжки

Про це інформує прес-служба “Фронту змін”.

На 11.00 було заплановано акцію “Готуй намети навесні” в рамках спільної кампанії молодіжних організації опозиційних сил “Вставай!”. Учасники акції планували провести конкурс на швидкість встановлення наметів.

Незважаючи на те, що про проведення акції організатори повідомили КМДА згідно з законодавством, представники правоохоронних органів та спецпідрозділу “Беркут” оточили учасників акції і не дозволили їм розбити намети. Правоохоронці застосували силу до учасників акції, внаслідок цього травмовано активіста “Фронту Змін”. Зараз правохоронці затримують учасників акції.

Коли активісти “Батьківщини”, “НРУ”, “Свободи”, “Фронту змін” та УДАРу намагалися встановити намети, з’явився “Беркут” і оточив молодих людей, при цьому намагаючись відібрати в них намети, пише прес-служба “Батьківщини”.

Коли міліції пред’явили офіційний дозвіл мерії на проведення акції, ті почали посилатися на якийсь припис Головного управління контролю за благоустроєм Київської міської держадміністрації, після чого почали хапати активістів за руки і ноги та тягнути їх у заздалегідь підігнаний автозак під вигуки “Ганьба!”.

Наразі затримали кількох осіб, яких намагаються посадити в автозак.

На місце події прибули народні депутати фракції “БЮТ-Батьківщина” Олександр Сочка та Віктор Уколов, які намагаються перешкодити незаконним арештам і блокують виїзд автозаку.

Перед цим депутатам вдолося “відбити” у міліції 3-х осіб, інформують в партії.

“Я не розумію дії правоохоронних органів. Ми не зробили нічого протизаконного, у нас є всі офіційні дозволи. Чому “беркутівці” викручують нам руки і арештовують?”, – сказав один з активістів Андрій Шекета.

У свою чергу ще один опозиціонер Юрій Юзич, якого з рук “беркутівців” врятували студенти і журналісти, наголосив, що “міліція перейшла всі межі, оскільки вже посеред центру столиці хапають громадян і засовують в автозаки”.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.