Новини економіки. 21 березня. Вчора з нагоди двадцятиріччя Українського союзу промисловців і підприємців відбулася зустріч влади і бізнесу.

Азаров каже, що створює умови для прибутку

Привітати бізнесменів приїхав прем’єр. Після вступного слова Микола Азаров закликав підприємців підвищувати прибутковість підприємств і зарплати співробітникам.

“Середня зарплата грудня в 3000 гривень в Україні є низьким показником, – пожурив бізнесменів глава Кабміну і продовжив у властивій йому манері. – Ну хіба 3000 – це нормальний показник для нашої країни?”

За його словами, уряд робить все, щоб зменшувати нарахування до фонду оплати праці, а завдання бізнесу думати про те, скільки заробляють люди. За останні роки на 4% був знижений податок на прибуток підприємств. І в цей момент хтось із залу вигукнув, що прибуток підприємств практично нульовий.

“Прибутки немає?, – обурився прем’єр. – Так працюйте так, щоб він був. А що, Азаров для вас буде прибуток створювати? Азаров повинен створювати умови. Нормальний клімат, нормальні ціни на електроенергію і на газ. Ми б’ємося за них, а ваша справа, дорогі мої, створювати прибуток і платити нормальні зарплати людям, щоб росли відрахування до Пенсійного фонду, і люди отримували надбавку до зарплати.

Згадав прем’єр і проведені реформи. В уряді впевнені, що вони спрямовані на те, щоб підприємництво в Україні розвивалося.

“Повірте, політична воля є, – запевнив присутніх Микола Азаров. – Ми зламаємо всі перешкоди, які створюють чиновники на місцях. Рано чи пізно буде встановлено нормальний бізнес-клімат в нашій країні.

Він підкреслив, що уряд продовжуватиме роботу щодо скорочення дозвільних процедур для підприємницької діяльності, долаючи бюрократичні перепони. За словами прем’єра, на сьогодні переглянута система видачі та відведення земельних ділянок в будівельній сфері: кількість дозвільних процедур для інвесторів скорочено вчетверо.

Ну і щоб остаточно порадувати підприємців в їхнє свято, пообіцяв, що уряд забезпечить ряд нововведень, які допоможуть справитися з існуючими труднощами, і правовий захист бізнесу.

“Уряд планує встановити правовий захист бізнесу, захист від рейдерства, від неправомірних дій правоохоронних органів, судової системи. Все це стоїть на порядку денному. Ми знаємо ці проблеми”, – підкреслив прем’єр.

Джерело КП 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.