Новини політики. 13 березня. Прем’єр-міністр Микола Азаров підкреслив, що чинній владі вдалося досягти макроекономічної стабільності.

Микола Азаров
Азаров: у нас є, що сказати нашому народу, нашим людям

Прем’єр-міністр Україна Микола Азаров вважає головним досягненням свого уряду за два роки роботи те, що країну вдалося утримати від катастрофи. Про це він сказав сьогодні в коментарі журналістам.

“На превеликий жаль, у нас любителів хаяти і заперечувати очевидне дуже багато. Я зараз дивлюся публікації за підсумками двох років роботи уряду, скільки всякої нісенітниці наговорено, а не сказано найголовнішого – що за два роки вдалося утримати країну від катастрофи.

Нам вдалося досягти макроекономічної стабільності, оживити будівельний комплекс, багато галузей промисловості стали працювати ритмічно, стабільна курсова політика, стабільна гривня і, врешті-решт, ми домоглися стабілізації на ціновому ринку. Хіба цього мало? “, – зазначив Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Прем’єр підкреслив, що нинішні критики і опоненти уряду, коли були при владі, не могли зробити нічого подібного. “Тому в нас є, що сказати нашому народу, нашим людям, і зараз перед нами стоять ще більш серйозні і більш відповідальні задачі”, – сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.