Новини економіки. 18 березня. За словами прем’єра, період затягування поясів закінчився, в Україні створено фундамент для реального підвищення якості життя.

Микола Азаров
Азаров: необхідно підвищити рівень життя громадян

Про це повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

“Період затягування поясів закінчився. Нарешті створено фундамент для реального підвищення якості життя. Президент поставив перед урядом найвідповідальнішу, наймасштабнішу задачу за час незалежності України – реалізувати нову стратегію в соціальній політиці”, – сказав виступаючи на XIII з’їзді Партії регіонів Микола Азаров, якого цитує прес-служба уряду.

При цьому він підкреслив, що гласною метою нової соціальної політики має стати подолання соціальної нерівності, яка виникла в Україні за 20 останніх років.

За словами прем’єр-міністра, для цього необхідно створити ефективну та дієву систему соціального захисту, яка б гарантувала надання допомоги кожному громадянинові України.

“Необхідно створити ефективну та дієву систему соціального захисту, яка б гарантувала надання соціальної допомоги для кожного громадянина України персонально. Необхідно підвищити рівень життя громадян, щоб представники всіх соціальних груп відчули позитивний ефект від розвитку економіки”, – сказав він.

Також Азаров запевнив, що всі завдання, які поставив президент перед урядом щодо підвищення соціального захисту громадян будуть виконані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.