Новини політики. 14 березня. Прем’єр-міністр Микола Азаров вважає, що парафування Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом відкладається «в довгий ящик» з надуманих причин.

Азаров бажає багатьом країнам такого рівня демократії, як в Україні

Про це прем’єр сказав в інтерв’ю виданню Die Welt.

«Ми доклали величезних зусиль в ході переговорів, текст договору вже практично готовий. І ось тепер, через багато років, він відкладається «в довгий ящик» з надуманих причин. Так, ми розчаровані», – заявив Азаров.

Відповідаючи на питання, хто винен в затягуванні парафування, глава уряду, зокрема, зазначив, що не Україна «відсунула угоду на другий план».

Коментуючи репліку журналіста видання Die Welt про те, що перешкодою парафування є нібито вирок екс-прем’єру України Юлії Тимошенко, Азаров поцікавився, а як би оцінили поведінку прем’єр-міністра в країнах ЄС, якщо б він підписав контракт, за підсумками якого держава терпіла б колосальні збитки.

«Крім того, вона (Тимошенко) підписала контракт без схвалення Кабінету міністрів. Хіба в ЄС за таку поведінку прем’єр-міністр не був би покараний?», – поцікавився він.

«Я бажаю багатьом країнам такого рівня демократії, як в Україні. Збори, публікації – все це проводиться вільно. У опозиції є газети та інтернет-сайти. Когось переслідують за критику уряду? Якщо ви знаєте про такі випадки, зателефонуйте мені, будь ласка. На даному етапі немає ніякої небезпеки для демократії», – резюмував Азаров.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.