Новини політики. 2 березня. Якщо є негативна інформація, що стосується роботи чиновників уряду, місцевих органів влади, її треба давати і тут же показувати як реалізується усунення тих негативних явищ і факторів.

Азаров: роль ТБ і радіо у формуванні громадської думки надзвичайно важлива

Про це сказав Прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з керівництвом обласних державних телерадіокомпаній, під час якої обговорювалась їхня роль у формуванні громадської думки.

За словами Азарова, роль державного телебачення і радіомовлення у формуванні громадської думки надзвичайно важлива.

Прем’єр-міністр наголосив на важливості донесення до громадян об’єктивної та неупередженої інформації про життя країни загалом та діяльність влади зокрема: люди мають знати, що реально відбувається в країні, чим займається влада, які реформи і з якою метою проводяться.

“Наше спільне завдання – донести до людей правду, абсолютно об’єктивну, правдиву інформацію”, – підкреслив Прем’єр-міністр.

Азаров зазначив, що на сьогодні уряд приділяє значну увагу налагодженню тісного діалогу з громадськістю та розв’язанню їхніх проблем, повідомивши, що за результатами особистого спілкування з користувачами у Фейсбуці, а також надходженнями на “Урядовий контактний центр” приймаються відповідні рішення.

“По кожній інформації приймаються міри”, – запевнив Прем’єр-міністр, додавши, що з усіх інформаційних напрямків проводиться велика робота.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.