Новини політики. 24 березня. Азаров вважає несправедливою поширену в суспільстві думку, що Партія регіонів має намір сфальсифікувати парламентські вибори.

Азаров: жодної скарги на проведення виборів мера Обухова не було

Українцям нав’язують думку про те, що парламентські вибори будуть сфальсифіковані, повідомив прем’єр-міністр України, голова Партії регіонів Микола Азаров.

«У суспільстві в країні нав’язується міф, що майбутні вибори до Верховної Ради будуть сфальсифіковані. Вони не будуть легітимними, і Партія регіонів нібито все зробить, щоб спотворити результати голосування», – сказав прем’єр у суботу, 24 березня, виступаючи на позачерговій сесії Обухівської міської ради, де був приведений до присяги новообраний мер міста Олександр Левченко.

При цьому Азаров зазначив, що на виборчих дільницях в Обухові були присутні представники посольства США, спостерігачі від усіх політичних сил, 29 іноземних спостерігачів, народні депутати.

«Ось тому ми постаралися зробити так, щоб вибори пройшли абсолютно чесно, прозоро, щоб ні у кого з іноземних спостерігачів і у наших спостерігачів не виникло навіть тіні сумніву в перемозі нашого кандидата», – сказав він.

За словами Азарова, не було подано жодної скарги на проведення виборів мера Обухова, і кандидат від Партії регіонів набрав майже 40% голосів.

За матеріалами ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.