Новини політики. 2 березня. Першим номером у виборчому списку Партії регіонів може бути Прем’єр-міністр України Микола Азарова.

Азаров найвідоміший представник ПР

Таку думку висловив політолог, голова Центру прикладних політичних досліджень “Пента” Володимир Фесенко.

“Ризикну припустити, що він, швидше за все, буде або першим номером в списку, або одним з перших номерів, але якщо він буде працювати прем’єр-міністром до виборів, то він меншою мірою буде займатись виборами. Можливий варіант, і я не виключаю, що може бути і така установка: нехай Азаров займається урядовими справами, економікою, а виборчий список очолять молодші політики з Партії регіонів. Вони займатимуться пропагандою, агітацією за свою партію. Якщо буде такий варіант, можливо, для Азарова він буде і найкращий”, – сказав політолог.

Фесенко також зауважив, що серед виборців ПР, згідно із соцопитуваннями, Азаров є найбільш відомим та популярним представником виконавчої влади та керівництва Партії регіонів.

“У нього найвищий рейтинг, ніж у інших ключових фігур ПР. Тому я не виключаю, що його можуть зробити першим номером списку, а тоді доведеться брати участь і у виборчих змаганнях, і в агітаційних турах. Якщо будуть виборчі дебати, доведеться дебатувати з опозиціонерами, а це завжди його нервує і викликає негативну реакцію”, – сказав він.

Джерело УНН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.