Новини світу. 30 березня. Компанія Apple і її тайванський партнер Foxconn, що займається складанням iPhone і iPad прийняли рішення про поліпшення умов праці своїх працівників в Китаї.

Apple покращить умови працівників Foxconn

Відповідно до нових правил, Foxconn підвищить зарплати робітникам, перегляне стандарти безпеки, а також скоротить кількість робочих годин. Для того, щоб в результаті цих змін не допустити падіння обсягів виробництва, компанія найме кілька десятків тисяч нових співробітників.

Оголошене поліпшення умов праці стало відповіддю на велике розслідування незалежної організації Асоціація чесної праці (Fair Labor Association, FLA), проведене після того, як Apple жорстко критикували через повідомлення про самогубства працівників китайських фабрик.

Результати дослідження, проведеного серед 35 тисяч робочих фабрик Foxconn, виявили численні порушення трудового законодавства. Зокрема, більшість робітників працювали більше 60 годин на тиждень і, найчастіше, без вихідних, не отримуючи при цьому додаткову оплату за переробки.

Нова угода Apple і Foxconn може значно вплинути на китайський ринок праці в цілому, викликавши підвищення зарплат і скорочення робочих годин і на інших підприємствах КНР, що займаються випуском готової продукції для транснаціональних корпорацій.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.