Новини світу. 25 березня. Новозеландська поліція провела в Окленді операцію по вилученню з клубу The Daktory апарату з продажу марихуани.

Поліція знайшла апарат з марихуаною в клубі

Рейд здійснений ввечері в четвер, 22 березня, буквально через кілька годин після того, як в місцеву пресу потрапила історія про появу в клубі автомата з каннабісом.

Результатом поліцейської операції стала не тільки конфіскація торгового автомата, а й арешт чотирьох людей і вилучення 27 тисяч новозеландських доларів і приблизно 700 грамів конопель.

Інспектор поліції Брюс Скотт заявив, що The Daktory порушили антинаркотичне законодавство. Представник клубу і активіст організації National Organisation for Reform of Marijuana Laws (NORML) Джуліан Кроуфорд, який напередодні розповідав журналістам про популярність апарату з продажу марихуани серед відвідувачів закладу, говорив, що не вважає роботу автомата протизаконною.

В апараті перебували колбочки, у кожній з яких розмістили по одному граму марихуани. Купити таку ємність можна було за 20 новозеландських доларів. Як багато колб з коноплею було продано за час роботи автомата, невідомо.

За матеріалами delfi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.