Новини технологій. 21 березня. Хакерське угруповання Anonymous оголосило про намір “відключити інтернет” 31 березня, провівши операцію #opGlobalBlackout.

Anonymous заберуть найнеобхідніше

В ході цієї операції хакери збираються порушити роботу 13 кореневих DNS-серверів.

“На знак протесту проти SOPA, Уолл-стріт, наших безвідповідальних лідерів і улюблених банкірів, які змушують світ голодувати через свої егоїстичні потреби, і заради простих садистських веселощів, 31 березня Anonymous відключать інтернет”, – йдеться в повідомленні анонімних месників.

Після того як DNS-сервери буду відрізані від інтернету, заявляють кіберхулігани, ніхто не зможе виконати пошук доменного імені, і таким чином буде відключений HTTP – найбільш часто використовувана функція в Web.

“Кожного разу при введенні URL користувач буде потрапляти на сторінку з помилкою і вважатиме, що інтернет відключений, а цього достатньо.

“Пам’ятайте, що це протест, і ми не ставимо собі за мету “вбивство” інтернету, ми тимчасово відключимо те, що потрібно більше всього”, – додають хакери.

У своїй публікації активісти також розмістили посилання на програмне забезпечення, за допомогою якого користувачі можуть взяти участь в операції #opGlobalBlackout.

Джерело securitylab.ru 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.