Новини світу. 25 березня. Слідство вважає, що американський військовослужбовець Роберт Бейлс, обвинувачений у вбивстві 17 мирних афганців, здійснив розправу в ході двох вилазок.

Роберт Бейлс

Родичі убитих сержантом армії США мирних жителів вимагають, щоб суд над ним відбувся саме в Афганістані. Водночас Бейлс вже знаходиться в США і суд над ним відбудеться саме на батьківщині. Йому “світить” смертна кара.

Версія, згідно з якою Бейлс здійснив саме дві вилазки, згідно з американськими слідчими, пояснює твердження афганців щодо того, що сержант розстрілював цивільних осіб не один, а в складі групи людей.

Раніше на цьому тижні адвокат Бейлса заявив, що його підзахисний взагалі не пам’ятає, що робив тієї ночі, коли йому приписують розстріл мирних жителів.

“Він нічого не пам’ятає про той вечір, коли всі ці події відбулися. Це не означає, що він страждає амнезією. Але є й інші варіанти (пояснення того, чому в нього пробіл в пам’яті)”, – сказав адвокат.

“Він дуже ясно змалював мені картину того, з чим зіткнувся в Афганістані“, – заявив адвокат Бейлса в інтерв’ю телекомпанії CBS, зазначивши при цьому, що його підзахисний випивав ввечері, коли сталися трагічні події, але небагато, а саме – “пару ковтків чогось”.

За матеріалами Газета.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.