Новини культури. 1 березня. Люсі Лью погодилася зіграти доктора Ватсона в черговий телеверсії пригод Шерлока Холмса «Елементарно», яку запускає американський телеканал CBS.

Тепер це буде вже не Джон Ватсон, а Джоан Ватсон

Проект задуманий CBS, як сучасна детективна драма за мотивами оповідань Артура Конан Дойля, дія якої розгортається в наші дні в Нью-Йорку. Автор ідеї Роберт Доерті пішов далі своїх британських колег з гучного проекту «Шерлок» і зробив доктора Ватсона жінкою.

Знаменита репліка «Елементарно, Ватсон!» тепер буде звернена до жінки-лікаря, яку зіграє Люсі Лью.

Тепер це буде вже не Джон Ватсон, а Джоан Ватсон. За сюжетом героїня Лью – колишній хірург, що втратив ліцензію через смерть пацієнта. Від нічого робити Джоан стає напарницею Шерлока Холмса (недавно стало відомо, що його зіграє Джонні Лі Міллер) – ексцентричного англійця, в минулому консультанта Скотланд-Ярду.

Далі сценаристи вирішили додати в сюжет деякі мотиви «Доктора Хауса», оскільки їх Шерлок Холмс виявляється в Нью-Йорку не просто так, а щоб лікуватися в реабілітаційному центрі від наркотичної або алкогольної залежності. Вийшовши з клініки, Холмс разом з Джоан знімає квартиру в Брукліні і час від часу консультує Нью-Йоркське відділення поліції.

Очевидно, що продюсери майбутнього серіалу поміняли стать ключового персонажа не просто щоб додати якусь романтичну інтригу в свою історію, але і для того, щоб уникнути скандалу і не перетинатися зі своїм конкурентом – британським серіалом «Шерлок» (телеканал ВВС), дія якого також перенесена в сучасність.

Яка пара більше заінтригує глядача – Бенедикт Камбербетч і Мартін Фріман (ВВС) або Джонні Лі Міллер і Люсі Лью (CBS) – буде зрозуміло ближче до осені 2012 року, коли телестудії CBS планує випустити в ефір пілотні серії «Елементарно».

За матеріалами filmpro

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.