Новини технологій. 23 березня. Amazon оголосила про придбання розробника роботизованих систем Kiva Systems за $775 млн.

Amazon купує армію роботів Kiva Systems

Це означає, що скоро на складах найбільшого інтернет-магазину почнуть з’являтися маленькі помаранчеві автономні машинки, вони будуть працювати разом з живими людьми. Підраховано, що деякі співробітники центрів обробки замовлень проходять в день від 21 до 24 км, збираючи зі стелажів різні товари і передаючи їх іншим співробітникам, які займаються упаковкою і відправкою.

Очевидно, що оперативність компанії багато в чому залежить від моторності цих людей. Підраховано також, що автоматизація цього процесу, тобто впровадження роботизованою робочої сили, збільшить ефективність в три-чотири рази. Машини призначені для пересування мобільних стелажів, спільними зусиллями роботи забезпечують безперервний рух товарів на складі, вони транспортують замовлення на реєстрацію, після чого товари йдуть на відправну лінію.

На ролику – сюжет IEEE Spectrum 2008 року. По бездротовому каналу машини підключаються до центрального комп’ютера, який координує їх навігацію. Машини також з’єднані один з одним і з ПК на пакувальних точках. Роботи діють незалежно один від одного, тактичні завдання вони вирішують в автономному режимі, діючи на основі евристичного алгоритму і постійно оптимізуючи свій маршрут.

Як орієнтири вони використовують розташовані на підлозі QR-коди, кожен раз при проходженні графічної мітки роботи повідомляють про своє місцезнаходження на складський сервер. Що ж до механічної частини машин, то вони кріпляться до нижніх полиць стелажів за допомогою гвинтових піднімальних механізмів. Потужність роботів досить велика, максимальна вага товару на стелажі, який пересувають, складає 500 кг.

ВІДЕО

За матеріалами 3dnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.