Новини науки. 17 березня. Після слів «я люблю тебе» дороги назад немає – до того ж більше половини чоловіків, які зізналися у своїх почуттях, вважають, що зробили це занадто рано!

Секс, стосунки
Чоловіки, котрі зізнаються в коханні в ліжку, відчувают це саме у той момент

Важливу роль в передчасному визнання в любові відіграють алкоголь і секс.

Любовне зізнання, зроблене чоловіком в стані сп’яніння або в ліжку, не повинно викликати 100% довіри, вважають експерти. Більше половини з 1000, котрі взяли участь в опитуванні чоловіків, шкодують про те, що зробили це, а багато звинуватили в своєму необдуманому вчинкові алкоголь і інтимну обстановку. Зокрема, спиртне розв’язало мову 23% чоловіків, а секс – 13%.

Безрозсудна пристрасть також може зіграти свою роль у вирішенні чоловіка відкрити своє серце, а суміш сексу з алкоголем, схожа на водіння у п’яному стані, є найсильнішим стимулятором для необачного любовного зізнання. В такому разі слова «я люблю тебе», швидше за все, відображають лише почуття чоловіка в конкретний момент, і більше пов’язані з його бажанням і збудженням, ніж з серйозними стосунками.

У ліжку відбувається величезна кількість пропозицій руки і серця, однак це не означає, що секс зводить разом людей, не відповідних один одному. Скоріше, це відбувається в не зовсім підходящий момент, коли партнери ще не готові до такого серйозного кроку.

Джерело Здравое

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.