Новини світу. 5 березня. 95-річна мешканка Китаю Сю Фенг, яка вважалася померлою, за якою вже встигли провести похоронний обряд, прокинувшись, вибралася з гробу і повернулася додому.

Сю Фенг

Сю Фенг живе одна у власному будинку в провінції Гуангсі. Нещодавно вона отримала черепно-мозкову травму, в результаті якої надовго втратила свідомість. Її нерухоме тіло знайшов сусід Цин Ванг.

«Як сильно я її не штовхав, скільки не кликав, вона не відгукувалася. Тоді я відчув, що щось не так, і спробував вловити її дихання. Його не було, хоча тіло було ще теплим», – розповідає він.

Порахувавши сусідку мертвою, Цин Ванг і його син поклали Сю Фенг в труну і провели їй похоронний обряд. На щастя, за китайською традицією труну з тілом покійного протягом декількох днів не закопують, щоб з ним могли прощатися його рідні та близькі. Також Цин Ванг вирішив не забивати труну до самого дня похорону – на щастя Сю Фенг.

За день до похорону люди з подивом виявили, що труна порожня. Стривожені, вони почали шукати тіло Сю Фенг, і в підсумку застали її на кухні власного будинку за приготуванням їжі. У медичному висновку мовиться, що через удар головою Сю Фенг зазнала так званої «штучної смерті», коли дихання майже повністю зупиняється, але людина все одно жива.

Втім, для Сю Фенг є і негативні наслідки – вона тепер залишилася ні з чим, оскільки, за китайською традицією, всі речі померлої людини спалюються.

Джерело Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.