Новини спорту. 5 березня. В “касі” УЄФА залишилося 5-10% невикуплених квитків.

Квитки практично розпродані

Про це заявив директор турніру в Україні Маркіян Лубківський.

“Ми очікуємо великий ажіотаж. Підтвердження цьому – динаміка продажів квитків. Наші стадіони вже сьогодні заповнені на 90-95%. Це означає, що у нас буде дуже багато гостей. Причому до нас приїдуть люди не тільки з квитками, але без квитків. Жеребкування розпорядилося так, що команди, які традиційно приїжджають в супроводі численної армії вболівальників – Німеччина, Нідерланди, Швеція, Англія – ​​гратимуть в Україні. Тому нестачі спілкування у нас не буде. Приїдуть гості з різних куточків світу, заявки на квитки надійшли з 206 країн і територій”, – зазначив він.

3 березня завершився черговий квитковий етап від УЄФА – розпродаж тикетів, закріплених за національними федераціями. Є ще кілька способів отримати заповітні тікети. Зокрема, через платформу перепродажу, яка буде діяти до 10 квітня цього року. По-друге, через численні конкурси та лотереї партнерів УЄФА. Є ще квитки бізнес-категорії за програмою гостинності.

Крім цього, в березні на офіційному сайті УЄФА може бути оголошено продаж квитків, які залишилися невикупленими за квотами федерацій. Якщо, скажімо, французькі чи інші вболівальники не викуплять свої квоти на ігри з України, наші фани отримають “квитковий” бонус.

Джерело Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.