Новини світу. 28 березня. 40-й президент США Рональд Рейган був нікудишнім художником.

Тетчер помітила "художні роботи" президента і непомітно взяла їх зі столу

Це стало ясно після зняття грифа секретності з частини особистого архіву Маргарет Тетчер. У ньому опинилися і художні твори американського президента, який був політичним союзником і близьким другом британського прем’єра.

Лондонські видання в неділю опублікували малюнки, які Рональд Рейган зробив під час засідань саміту “великої сімки” в Оттаві в 1981 році. Тетчер, що сиділа поруч із ним, помітила “художні роботи” президента і непомітно взяла їх зі столу під час перерви. В результаті вони опинилися спочатку в урядовому, а потім в особистому архіві Маргарет Тетчер.

Зараз малюнки опубліковані в британській пресі. Їх сім, включаючи автопортрет. Зроблені чорнилом, вони свідчать як про крайню нудьгу, з якою боровся президент США в ході переговорів на вищому рівні, так і про абсолютну відсутність у нього будь-якого художнього таланту.

Дивує і тематика малюнків. Так, найбільший з них – оголений торс чоловіка з рельєфною мускулатурою. Рейган намалював також п’ять людських голів і велике око.

“Все, що можна сказати про ці твори, так це те, що їх творець мучився від страшної нудьги”, – зазначив, коментуючи малюнки, художній критик газети Daily Telegraph.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.