Новини світу. 7 березня. Батько й мачуха чверть століття змушують свого сина жити в дерев’яній клітці без можливості пересування.

Вей Юн змушений все життя проводити під замком

23-річний Вей Юн з Гуанси змушений все життя проводити під замком, підкоряючись волі своїх батьків.

Чоловік і жінка, які перетворили існування своєї єдиної дитину в справжнє пекло, вважають, що їхні дії спрямовані «на благо» сина.

За словами мачухи хлопчика Нонг Юн, ці вимушені заходи були прийняті після інциденту, який стався у 1991 році: 2-річний хлопчик повзав навколо будинку, поки його батьки були зайняті своїми справами.

Вей випадково перекинув на себе котел з киплячою водою, отримавши численні опіки. Тоді його батько вирішив вдатися до жорстоких заходів: він самостійно сконструював з дерева клітку для дитини всередині будинку, в якому вони живуть.

За 23 роки насильного самітництва хлопець жодного разу не спілкувався з однолітками, не ходив до школи і так і не навчився читати і писати. Більш того, китаєць досі не в змозі розбірливо розмовляти.

Його батько жодного разу не перебудовував і не розширював клітку: 23-річний молодий чоловік насилу вміщається в спорудженні розміром в кілька метрів.

Через сильну зайнятість на земельних роботах мачуха лише зрідка витягує його своїми силами з клітки, щоб помити і переодягнути.

На даний момент влада Китаю розглядає справу Вей Юна.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.