Новини політики. 21 лютого. Звільнення колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко з-за ґрат є визначальним для поліпшення відносин між Україною та Європейським Союзом.

Звільнення Юлії Тимошенко є ключовим для виправлення відносин України та ЄС

Про це заявив віце-президент Європейського парламенту Яцек Протасевич. Він зустрівся з представниками керівництва партії «Батьківщина» Олександром Турчиновим і Григорієм Немирею.

«Відносини України та ЄС зайшли у глухий кут. Але ключ до розв’язання цієї проблеми знаходиться в руках влади України. Звільнення Юлії Тимошенко є ключовим для виправлення цих відносин», – заявив Яцек Протасевич.

У вівторок фракція «БЮТ-Батьківщина» оголосила про вимогу зустрітися з Президентом України Віктором Януковичем. Про це заявив заступник голови Верховної Ради Микола Томенко. Він нагадав, що Парламентська асамблея Ради Європи у своїй резолюції звернулася до Президента України щодо необхідності допустити до виборів лідерів опозиції, які піддані кримінальному переслідуванню.

Відповідаючи на закиди опозиції, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов наголосив, що «зустрітися з Президентом є шанси в усіх». На думку Єфремова, питання звільнення Тимошенко більше залежить від парламенту, ніж від глави держави.

За матеріалами Радіо Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.