Новини світу. 3 лютого. Обручка і сорочка колишнього лідера Лівійської Джамахірії Муамара Каддафі, які були на ньому в момент смерті в жовтні 2011 року, виставлені на продаж у Лівії.

Речі Каддафі продають з аукціону

За їх даними, лівієць Ахмед Варфалі (Ahmed Warfali) оголосив про продаж срібної обручки і ​​закривавленої сорочки Каддафі за два мільйони доларів.

Фотографія обручки в п’ятницю з’явилася на арабському інтернет-порталі ArabsToday.net. На неї нанесене гравірування дати одруження колишнього лідера Лівії з останньою дружиною Сафіей – 10 вересня 2010 року.

Повідомлення про продаж речей Каддафі викликали жваве обговорення серед жителів Лівії. На думку багатьох лівійців, обручка, як і все багатство поваленого лідера, належить всьому лівійському народу, і тому не може бути продано без його згоди.

Збройне повстання в Лівії тривало з лютого по жовтень 2011 року. За час бойових дій між прихильниками правлячого режиму і силами опозиції загинули тисячі людей, великих збитків було завдано економіці країни.20 жовтня 2011 року був вбитий Муамар Каддафі. Поховали Каддафі в секретному місці в пустелі.

Джерело Обозреватель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.