Новини України. 12 лютого. Журналіст інтернет-видання “Взгляд из Одессы” отримав повістку в міліцію через публікацію фотографій обмазаних фарбою бігбордів із зображенням Віктора Януковича.

Про бігборди повідомили читачі газети, які побачили їх по дорозі на роботу

Як повідомляє видання, кілька днів тому журналістові Ігорю Столярову зателефонувала працівниця прес-служби обласної міліції Ірина Долматова.

У присутності співробітника карного розшуку стала розпитувати про те, хто саме повідомив виданню про вимазані фарбою бігборди, хто з фотографів їздив їх фотографувати, і чи можна з ним зустрітися.

У відповідь Столяров повідомив, що про це повідомили читачі газети, які по дорозі на роботу побачили бігборди, а хто саме, він не пам’ятає. Але співробітник карного розшуку продовжував наполягати на зустрічі зі слідчим.

“Я ставлюся до міліції з недовірою, і не маю особливого бажання з нею спілкуватися, тому що особисто ставав свідком того, як міліція безкарно била безневинних людей, і додати, мені власне, нічого. Але минулої п’ятниці, за адресою моєї прописки, де живуть мої літні батьки, з’явився співробітник міліції і вручив повістку на понеділок, 13 лютого на 11:00, на допит до слідчого Сергія Лисого“, – розповів журналіст.

“У повістці сказано, що якщо я не з’явлюся до слідчого – мене доставлять туди примусово. В якості кого вони мене запрошують – свідка чи обвинуваченого – невідомо”, – зазначив він.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.