Новини світу. 23 лютого. Незважаючи на невтішні для Володимира Жириновського прогнози результатів президентських виборів, кандидат в президенти від ЛДПР не збирається припиняти боротьбу.

Володимир Жириновський
Жириновський хоче клонувати себе для користі нації

Він продовжує реєструвати списки довірених осіб і роздавати гучні обіцянки: цього разу головний ліберал-демократ країни пообіцяв продовжити життя росіян до 150 років і клонувати себе.

У вівторок лідер ЛДПР під час бесіди з політичним оглядачем радіоновин Станіславом Кучером пообіцяв, що в найближчі десятиліття тривалість життя збільшиться до 120-150 років. Поділився Жириновський і своїми думками щодо клонування.

На думку кандидата, виростити подібну собі людину – “ідеальний варіант”.

“У найближчі 50 років ми доб’ємося, що людина буде жити 120-150 років, і клонування буде простим варіантом. Ми, двійники, будемо прямо з ними жити, один з одним, як кажуть, от, бачите, ось вона – тобі подібна людина, він твою справу продовжить, брехати не треба”, – заявив політик.

Нагадаємо, що Володимир Жириновський вже виступав на захист клонування. У 2010 році, коли Держдума продовжила заборону на клонування людини, депутат у своєму інтерв’ю виступив з пропозицією клонувати геніїв.

“Ми повинні мати нових Курчатовим, Ціолковських, Єсеніна, Пушкіна, Чайковських. У нас в кожній області народжуються генії раз на сто років. А якщо ми будемо їх клонувати, буде 5-6 геніїв в кожному регіоні. А при такій їх кількості Росія здибиться”, – заявив лідер ЛДПР.

“Клонувати всіх наших відомих учених – це ж рух вперед. Не кількість заводів і кількість орної землі визначає майбутнє людства, а кількість вчених умів. Де наші великі вчені? Немає сьогодні. Де Вернадський? Немає. Усе Веліхов один . Курчатов де? Де Корольов наш – конструктор-інженер? Де наші великі льотчики-випробувачі – Байдуков, Чкалов? Ось їх можна було б клонувати. Обов’язково. Це потрібно”, – заявив лідер ЛДПР.

Тоді ж Жириновський запропонував клонувати і себе:

“Я буду радий, якщо зможу клонувати самого себе, щоб з’явилася друга така людина, як я. Це буде добре, це буде користь для нації”.

Джерело newsru.com 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.