Новини здоров’я. 7 лютого. Хоча більшість чоловіків знаходять стрінги дуже сексуальними, жінки відмовляються від них на користь більш зручної білизни.

Насправді стрінги абсолютно нефізіологічні

Як показало опитування, проведене у Франції, стрінги не є практичними і зручними, незважаючи на їх сексуальність.

Згідно з опитуванням, сьогодні лише у 25% француженок в гардеробі є стрінги. 45% жінок, як і раніше вважають цей вид білизни сексуальним, а приблизно чверть знаходять стрінги дуже незручними. 20% визнають їх модними, і лише 10% – практичними.

Як вважають експерти, насправді стрінги абсолютно нефізіологічні. До того ж вони негігієнічні – тонка смужка трусиків при ходьбі може перенести бактерії з ануса в піхву, так що страждає мікрофлора піхви.

Стрінги впиваються між сідницями і ніяк не підтримують фігуру. У зв’язку з цим розробники довгі роки трудилися над створенням білизни, яка зберегла б сексуальність стрінгів, була ледь помітною, і, в той же час, зручною для жінок.

Довгоногим високим дівчатам експерти радять носити труси у вигляді облягаючих шортів, а більш присадкуватим жінкам – щось середнє між стрінгами і звичайними трусами: в такому випадку високий виріз візуально подовжує ноги.

Що стосується чоловіків, вони, як і раніше, вважають стрінги найбільш сексуальним видом жіночої білизни. 54% опитаних чоловіків зізналися, що саме така білизна збуджує їх сексуальний інтерес.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.