Новини спорту. 12 лютого. Збірна України поступилася італійцям у серії післяматчевих буллітів на домашньому Єврохокей челленджі.

Збірна України з хокею не зуміла виграти Єврохокей челлендж

Збірна України з хокею не зуміла виграти домашній міжнародній турнір Єврохокей челлендж, поступившись у вирішальному матчі збірній Італії в серії буллітів – 4:5.

Команда Анатолія Хоменка тричі зрівнювала рахунок по ходу гри і зуміла перевести матч в овертайм. Однак, в серії штрафних кидків голкіпер “синьо-жовтих” Костянтин Симчук не зміг відбити жодного булліта. В свою чергу з трьох українців пробити воротаря італійців зумів лише Артем Бондарєв.

Таким чином, збірна України посіла друге місце на турнірі. Третю сходинку зайняла збірна Румунії, яка в овертаймі змогла “дотиснути” збірну Литви – 4:3.