Новини медицини. 15 лютого. Надмірна вага є причиною не тільки інфаркту, але і ракових захворювань.

Ожиріння може бути причиною раку

Такий висновок зробили австралійські вчені.

Вони виявили ще одну причину раку передміхурової залози у чоловіків – ожиріння. Вчені університету в Мельбурні закликають чоловіків стежити за своєю вагою протягом усього життя, особливо в зрілому віці. Саме в цьому віці ризик заробити рак передміхурової залози зростає.

Найчастіше стежити за своєю вагою рекомендують кардіологи, але на цей раз до них приєднуються ще й онкологи. Вони попереджають про те, що навіть якщо в юності не було ніяких проблем, то в зрілому віці ризик захворювання збільшується навіть з незначним збільшенням ваги. Вчені простежили зв’язок між раковими захворюваннями простати у чоловіків після 40 років та їх зайвою вагою. В дослідженні брали участь декілька десятків тисяч чоловік.

Виявилося, що якщо вага чоловіка більша, ніж на 20 кг від норми, то вони частіше хворіє на рак, причому форма раку простати більш агресивна і може поширюватися на інші органи малого тазу.

Вчені говорять про тих людей, в чиєму дитинстві і юнацтві не було проблем із зайвою вагою. Тим самим медики закликають наше покоління бути більш пильним, оскільки сьогодні ожирінням страждають навіть діти. Якщо ми не будемо стежити за своєю вагою, то маємо всі шанси отримати епідемію раку передміхурової залози у хлопчиків.

Хворобу легше попередити, ніж лікувати. Фахівці радять відвідати лікаря-консультанта та пройти діагностику організму. Так можна визначити, що саме потрібно організмові, а дієтолог призначить курс лікування, ефективний саме окремого пацієнта.

Водночас лікарі радять поквапитися тим, кому вже за 40 років і страждають на зайву вагу. Прискорити процес зниження ваги можна за допомогою безболісної ультразвукової ліпосакції.

За матеріалами Медичний центр “НоуХауМед”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.