Новини здоров’я. 16 лютого. Як показало нове дослідження, закохані чоловіки хочуть дітей, навіть якщо ще не зізналися собі в цьому бажанні.

Мабуть, чоловіки більш загадкові, ніж вважається

Хоча чоловіки переживають з приводу наполегливого прагнення своїх дружин завести дитину, яка відволікатиме їх від романтичних відносин, вони не проти стати батьками сімейства.

Більшість чоловіків, що свідомо вступили в серйозні стосунки або в шлюб, стають справжніми квочками.

Вчені з Ізраїлю спостерігали за мозком 65 волонтерів, серед яких були самотні люди, молоді батьки і пари, які нещодавно вступили у відносини, в той час як їм показували картинки із зображенням маленьких дітей, включаючи їх власних, а також нейтральні фотографії.

В результаті виявилося, що при перегляді фотографій незнайомих дітей, у батьків і закоханих активувалися ділянки головного мозку, пов’язані з батьківством, чого не спостерігалося у самотніх людей. Коли батьки дивилися на зображення власних дітей, реакція була ще більш яскраво вираженою.

«Наші висновки говорять про те, що закохані, навіть якщо вони не знають про це, фізіологічно готові до заведення дітей. Мабуть, чоловіки більш загадкові, ніж ми думаємо», – підсумували дослідники.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.